Son Dakika
Giriş / Genel / Kamera Sistemleri / Site Kamera Sistemi

Site Kamera Sistemi

User Rating: Be the first one !

Site Kamera Sistemleri

Apartman Kamera Sistemi;Apartmanın Çevre , Otopark ve Giriş çıkışlarını izleyip kayıt etmektir. Apartmana gelen giden misafir yada satıcılar, giriş yapan araçlar yada apartmana ait otoparklarda gerçekleşen olayları kayıt altına almak ve gerektiği zaman izlemek hedeflenir. Ayrıca Apartmanlardaki Asansör gibi güvenlik riski yüksek alanlara da güvenlik kamerası uygulamaları yapılabilmektedir.

Güvenlik Kamera Sistemleri önleyici tedbir olmakla beraber , bir olay olduğu da kanıt niteliğinde olmakta, sorunun hızlı bir şekilde çözülmesini sağlamaktadır.

Eski ye göre sistemlerde kamera görüntülerindeki düşük çözünürlük sorunları mega piksel ahd ve ıp kamera sistemleri ile aşılmıştır, Gece ve gündüz yüksek kalitede Full HD ve Daha yüksek kalitede görüntü çözünürlüğü sağlanmaktadır. Apartmanınızda güvenlik kamera sisteminiz yok ise yenisini yapalım şayet eski sisteminiz mevcut ise yeni mega piksel çözümlerimiz ile her şey çok daha net olarak kayıt altına alınsın.

Apartman Kamera Sistemi
Apartman Kamera Sistemi Kurulumu
Apartman Kamera Sistemi,Site Kamera Sistemi,Oto Park Kamera Sistemi,Apartman Kamera Sistemleri,Apartman Güvenlik Sistemi;

Check Also

Ip Kamera Sistemi

Ip Kamera Sistemleri Ip Kamera Sistemi . Ip Kamera Kurulumu Elektronik güvenlik sistemlerinde son zamanlarda analog güvenlik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şirketler Şirketler Web Analytics