Latest Products

Görüntülü Diafon Sistemi

Görüntülü Diafon Sistemi

 123456Kapı Diafon SistemleriDaire Diafon SistemleriKeşif ve Fiyat teklifi için 7/24  İlet..

350,00TL KDV DAHIL: 350,00TL

Smart Home Kablosuz Hırsız Alarm Sistemi

Smart Home Kablosuz Hırsız Alarm Sistemi

Smart Home Kablosuz Alarm Sistemi1 NETWORK Modülü ,1 GPRS Modülü ,1 GSM modülü1 adet kablosuz alarm ..

2.124,00TL KDV DAHIL: 1.800,00TL

Elektrik İşleri

Elektrik İşleri

Elektrik Servis Hizmetleri,Elektrik Arıza Tamir ServisiTüm hizmet verdiğimiz müşterilerimizde yaşana..

0,00TL KDV DAHIL: 0,00TL

2 Mega Piksel  Ip Kamera Sistemi Fiyatı

2 Mega Piksel Ip Kamera Sistemi Fiyatı

2 Mega Piksel  Ip Kamera Sistemi Fiyatı4 Kanal Full Hd Nvr Kamera Kayıt Cihazı4 Adet gece görüş..

3.250,00TL KDV DAHIL: 3.250,00TL

2 Mega Piksel Ahd  8li Kamera Sistemi

2 Mega Piksel Ahd 8li Kamera Sistemi

2 Mega Piksel Ahd  8li Kamera Sistemi2 Mega Piksel ahd gece görüşlü kamera    8 Adet8..

5.310,00TL KDV DAHIL: 4.500,00TL

Güvenlik Sistemi

Günümüz Türkiye'sinde haksız kazanç peşinde koşan ve kolay para kazanma yolu seçen yani insanların alın terini emeğini  çalan hırsızlar ve suçlular çok miktarda var. Bu gibi kitlelerden kurtulmak ve onları caydırmak için kişi ve kurumların alabileceği önleyici önlemler başında  güvenlik sistemi çözümleri var ve  başvurması gerekmektedir.Hırsız alarm sistemleri sayesinde  evinizin güvenliğini ve iş yerinizin güvenliğini sağlaya bilirsiniz. Show Güvenlik olarak tercih ettiğimiz hırsız alarm sistemi ürünleri;dünya markası Dsc Alarm Sistemi ve Amerikan malı caddx alarm sistemi kullanıyor ve   güvenle siz değerli  müşterilerimizin ev güvenliği ve iş yeri ofis güvenliğini  sağlamak için tercih ediyoruz.

Ev güvenlik sistemi ve iş yeri güvenlik sistemi için sadece hırsız alarm sistemi yeterli olmadığı ve görüntünün gerekli olduğu durumlarda , ev için  bakıcı ve bebek gözlemek,iş yerinde personel takibi,ve hırsızlık olayları önüne geçe bilmek için kamera sistemleri kurulumu yapılmalıdır.Kamera sistemi için  şuan ki teknoloji yüksek çözünürlük ve internet vasıtasıyla iş yerinizi ve evinizi bilgisayarınızdan cep telefonlarından izlemek ve takip etmek mümkün olmaktadır.Yani her daim evinizi ve iş yerinizi cepten görmek ne kadar güzel değil mi ? siz de istemez misiniz.

Kamera sistemleri;şuanda ahd teknoloji  1 mega piksel,1,3 mega piksel ve full hd 2 mega piksel kamera seçenekleri  mevcuttur. Ip kamera sistemi çözümleri 1 mega piksel,1,3 mega piksel,2 mega piksel , 3 mega piksel kamera  çözünürlük seçenekleri sağlamaktadır.

Kamera sistemi yaşamımızın her alanında ihtiyaç duyulmakta;ev kamera sistemi,iş yeri kamera sistemi,apartman kamera sistemi,okul kamera sistemi,cami kamera sistemi gibi toplumsal yaşam alanlarında  kullanılmakta ve bireysel güvenlik sistemi olduğu kadar toplumsal güvenlikliği sağlamak   içinde kullanılmaktadır. Emniyet kuvvetleri;bir çok suçu ve hırsızlık olayını; mobese kameraları ve esnaf ve iş yeri kameralarını  takip ederek  aydınlatmaktadır.İş yerine kurulumu yapılan kamera sistemi kendi güvenliğiniz kadar toplumsal  alanda kolluk kuvvetlerine yardımcı olmaktadır. 

irketler irketler