Son Dakika
Notice: Undefined variable: fea_tags in /home/pshowgu7/public_html/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/breaking-news.php on line 31
Giriş / Elektrik İşleri / Diafon Sistemleri

Diafon Sistemleri

Diafon Sistemleri

Daire Diafon Sistemleri,Ses Diafon

Keşif ve Fiyat teklifi için 7/24  İletişime Gece Bilirsiniz    Kazım  Bey 0 551 935 02 42

Bina iletişim ve güvenlik sektöründe akıllı ev sistemleri ve görüntülü diafon interkom sunan Digiland markası, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve toplam kalite bilinci ile hizmet sunmaktadır. Binanın tüm denetimini sağlayan, kullanıcıya güvenli bir yaşam alanı yaratan sistem, alanında en gelişmiş teknolojiyi içermektedir. Digiland, beklentileri karşılayan en yenilikçi çözümleri sunarken, pazarda kalite timsali öncü bir rol üstlenmeyi hedeflemektedir. Başlıca çalışma ilkeleri; en uygun çözüm ve ürünlerin, müşterinin talep ettiği nitelikte, hızlı, yerinde ve uygun maliyetle sağlanmasıdır. Bilgi çağının yaşam tarzını yansıtan akıllı ev sistemleri ile tanışın. Digiland farklı ile, evinizde kontrolü ele alın.

Görüntülü Diafon sistemleri

apartman ve sitelere yönelik uygulamaları yapılan
sesli ve görüntülü konuşma sağlayan bina diafon sistemlerinin genel bir adıdır.
Görüntülü Diafon sistemleri özellikle apartman ve sitelere yönelik uygulanmaktadır. Bunun yanı sıra bireysel olarak villa ve iş yerleri için uygulanan ürünlerde mevcuttur. Ofis ve iş yerlerinde güvenliğin sağlanması ve ofis içinden gelen kişinin tespiti için kullanılmaktadır. Günümüzde inşaat projelerinin genelinde Görüntülü diafon sistemleri tercih edilmektedir. Özellikle site ve toplu alanlarda bulunan konutlarda tercih edilen görüntülü diafon sistemleri sosyal tesislerle görüşebilme, güvenlik ile görüşebilme ve daireler arası görüşme özellikleriyle inşaat sektöründe tercih edilen ürünler arasındadır. Görüntülü diafon sistemleri ekran boyutları ve ürün özelliklerine göre fiyat farklılığı bulunmaktadır. Görüntülü diafon konuşma sistemlerinde 2,5” ekran boyutundan 7” ekran boyutuna göre farklılık göstermektedir. Bunun yanı sıra daireler arası görüşme, bloklar arası, güvenlik ile görüşme vb. sosyal tesislerle görüşme sağlanabilmektedir.
Görüntülü diafon sistemleri daire içi monitörler, zil paneli,güç kaynakları gibi birçok unsurun beraber çalışması ile görüşme ve konuşma yapılabilmektedir.
Diafon sistemi; genellikle iş yeri ve apartmanlarda sesli iletişimi sağlamak için kullanılan dâhili konuşma sistemine verilen ad olarak tanımlanabilir. Diafon çalışma prensibi temelde merkez diafona bağlı şube diafonlar aracılığıyla gerçekleşir. Konuşma ünitesi üzerinde bulunan butona basıldığında konuşma durumuna geçilir. Buton bırakıldığında ise dinleme durumuna geçilir.Yani kullanıcılar arasında tek yönlü iletişim sağlanır. Konuşmanın sona ermesinden sonra da diafon otomatik kapanır. Diafon modelleri, kullanım yerine (iş yeri, apartman, taksi durağı vb.) ve ihtiyaca göre çeşitlilik gösterebilmektedir.Apartman diafonların da, daireler arası ve kapıcı arama temel işlev olmakla birlikte daha gelişmiş diafon çeşitlerinde kapı otomatiği kontrolü görüntülü konuşma gibi özellikler de bulunabilmektedir. Apartman sesli haberleşme sistemi; apartmanlarda oturan daire sahipler inin kapı ile kapıcı ile görüşebildiği, kapıyı ve merdiven otomatiğini dair e içinden açabildiği, bas konuş bırak dinle şubeler den oluşan, gizlilik özelliği bulunan bir bina iletişim aracıd ır.

Görüntülü diafon fiyatları
Apartman Görüntülü Diafon
Görüntüsüz diafon fiyatları
Ses Diafon
Ses Diafon
Görüntüsüz diafon zil paneli
Şirketler Şirketler Web Analytics